Elektronik Güvenlik Teknolojileri ve İletişim sistemlerinde dünyanın ve Türkiye'nin lider markalarını portfoyünde bulundurarak kendini geliştirmiş ve geniş bir ürün ağına ulaşmıştır.

Sürekli müşteri memnuniyetinin yanı sıra, teknolojinin sunduğu tüm olanakları ürünlerinde kullanmayı ilke edinmiş olan TEKFON bünyesinde yer alan uzman üst düzey yönetici, mühendis, teknik, satış ve idari personeliyle uyguladığı teknik ve kurumsal eğitimlerle elektronik güvenlik ve iletişim sektöründeki başarılarını arttırarak sürdürmekte, kaliteli ürün ve hizmet anlayısını TSE ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Sertifikası ile desteklemektedir.

Misyonumuz
en üst düzeyde memnuniyet garantisini, teknolojik altyapı ve donanımımız, üstün deneyimimiz, nitelikli ve profesyonel kadromuz sayesinde sürekli artan bir kalite anlayışı ile sağlayarak ürün ve hizmetlerimizi üstün potansiyelimizin yanısıra yaygın bayi kanalımızla da son kullanıcıya ulaştırmaktır.

Vizyonumuz
Elektronik Güvenlik ve İletişim Sektörüne getirdiğimiz farklılıkla, Türkiye pazarında lider olmak, Bilişim sektörünün her alanında öncü olmak ve referanslarıyla sürekli büyüyen bir şirket haline gelebilmemizi gerçekleştirmektir.